Про Малагасійську Мову

У яких країнах розмовляють малагасійською мовою?

Мадагаскарською мовою розмовляють на Мадагаскарі, Коморських островах та Майотті.

Яка історія малагасійської мови?

Малагасійська мова-австронезійська мова, якою розмовляють на Мадагаскарі та Коморських островах, і відноситься до східних малайсько-полінезійських мов. Вважається, що він відокремився від інших східних малайсько-полінезійських мов близько 1000 р.н. е. під впливом арабської, французької та англійської мов після прибуття європейських поселенців. Найдавніша відома писемність була знайдена на кам’яних написах 6 століття на стінах Рови в Антананаріву і згадується як “Мерина Протокапо”, яка датується 12 століттям. Протягом 18 століття робилося все більше спроб писати малагасійською мовою. Мова була кодифікована в 19 столітті під керівництвом Райнілайарівоні та Андріамандісоаріво. Під час Другої світової війни Малагасійська мова була заборонена режимом Віші, але пізніше офіційно визнана в 1959 році, коли Маврикій, Сейшельські острови та Мадагаскар здобули незалежність від Франції.

Хто входить в топ-5 людей, які зробили найбільший внесок у вивчення малагасійської мови?

1. Жан Еремберт Рандріанаріманана відомий як” батько мадагаскарської літератури”, і йому часто приписують модернізацію мадагаскарської мови. Він написав кілька перших книг цією мовою і виступав за її використання в освіті та інших офіційних контекстах.
2. Віленес Рахаріланто була письменницею і поетесою, яка вважається однією з найважливіших постатей сучасної мадагаскарської літератури. Вона була ранньою прихильницею використання малагасійської мови в освіті і написала кілька книг для популяризації мови.
3. Рамініайна Андріамандімбі Соавінаріво була мовознавцем, просвітителем та викладачем, яка написала першу граматичну книгу малагасійською мовою.
4. Віктор Разафімахатратра був впливовим лінгвістом і професором, який написав багато книг з граматики та вживання малагасійської мови.
5. Маріус Етьєн був професором мадагаскарської мови в університеті Антананаріву, який написав кілька книг про цю мову та її історію.

Як влаштована структура малагасійської мови?

Малагасійська-мова малайсько-полінезійської гілки австронезійської мовної родини. На ньому говорять близько 25 мільйонів людей на острові Мадагаскар та прилеглих островах.
Малагасійська мова має флективну морфологію, що означає, що слова можуть змінювати свою форму залежно від їх граматичної функції у реченні. Мова складається з семи основних голосних і чотирнадцяти приголосних, а також афіксів і редуплікацій. Його синтаксис відповідає порядку суб’єкт-дієслово-об’єкт (SVO), спільному для багатьох інших австронезійських мов.

Як вивчити малагасійську мову найбільш правильним способом?

1. Пориньте в мадагаскарську культуру: найкращий спосіб вивчити будь – яку мову-це відчути культуру, до якої вона належить. Шукайте можливості відвідати Мадагаскар або відвідати регіони з малагасійським населенням, щоб отримати уявлення про їх культуру та мову.
2. Інвестуйте в матеріали на малагасійській мові: існує безліч ресурсів, які допоможуть вам вивчити малагасійську мову. Інвестуйте в такі матеріали, як підручники, курси та аудіовізуальні матеріали.
3. Знайдіть репетитора або партнера з мовного обміну: Носій мови може стати безцінним ресурсом, який допоможе вам покращити свої мовні навички. Знайдіть досвідченого репетитора або партнера з мовного обміну, який допоможе вам удосконалити вашу вимову і познайомить з новим словниковим запасом.
4. Часто розмовляйте та практикуйте: найкращий спосіб вивчити будь – яку мову-це зануритися в неї та практикувати розмову якомога більше. Спробуйте знайти можливість попрактикуватися з носіями мови або записатися в мовні клуби або на заняття.
5. Проявіть креативність: використовуйте свою творчість, щоб придумати веселі та захоплюючі заходи, які допоможуть вам вивчити малагасійську. Наприклад, ви можете створювати картки, які допоможуть вам вивчити нові слова, дивитися мадагаскарські фільми та телешоу, щоб звикнути до мови, або навіть створювати власні історії чи реп-пісні на мадагаскарській мові.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir