Apie Arabų Kalbą

Kuriose šalyse Kalbama arabų kalba?

Arabų kalba yra oficiali kalba Alžyre, Bahreine, Komoruose, Čade, Džibutyje, Egipte, Irake, Jordanijoje, Kuveite, Libane, Libijoje, Mauritanijoje, Maroke, Omane, Palestinoje, Katare, Saudo Arabijoje, Somalyje, Sudane, Sirijoje, Tunise, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Jemene. Ja taip pat kalbama kai kuriose kitose šalyse, įskaitant JAV, Prancūzijos, Ispanijos ir Izraelio dalis.

Kokia yra arabų kalbos istorija?

Arabų kalba turi ilgą ir išskirtinę istoriją, apimančią daugiau nei du tūkstantmečius. Manoma, kad kalba išsivystė iš senovės semitų tarmių formos, kurios, kaip manoma, atsirado Arabijos pusiasalyje 4 amžiuje prieš Kristų. Laikui bėgant kalba išplito į kitas pasaulio dalis, o jos vartojimo kišenės buvo Afrikos ir Artimųjų Rytų dalyse.
Ankstyvaisiais metais kalba patyrė keletą reikšmingų pokyčių, ypač islamo iškilimas 7-ajame mūsų eros amžiuje ir Korano įvedimas. Tai padėjo formuoti kalbą, atsinešdama keletą naujų žodžių, frazių ir gramatinių konvencijų, taip pat įtvirtindama klasikinės arabų kalbos vartojimą.
Per šimtmečius nuo jos paplitimo visame pasaulyje arabų kalba tapo neatsiejama literatūros dalimi, kur ji buvo naudojama nesenstantiems poezijos, filosofijos ir teologijos kūriniams kurti. Pastaruoju metu jis taip pat buvo priimtas daugelyje mokslo disciplinų, remiantis turtinga istorija kaip žinių ir iškalbos kalba.

Kas yra 5 geriausi žmonės, labiausiai prisidėję prie arabų kalbos?

1. Abu al-kasimas al-Zahiri (9-10 a.) – vaisingas gramatikas, jam priskiriama daugybė arabų kalbos kūrinių, įskaitant Kitab al-Ayn (žinių knyga), vienas ankstyviausių ir svarbiausių klasikinės arabų kalbos gramatikos kūrinių.
2. Ibn Kutaiba (828-896 m.po Kr.) – įtakingas autorius ir mokslininkas, parašęs 12 tomų arabų kalbos gramatikos ir kalbotyros veikalą Kitab al-Shi ‘r va al-Shu’ ara (poezijos ir poetų knyga).
3. Al-Jahizas (776-869 m.po Kr.) – mylimas literatūros veikėjas ir istorikas, jo darbuose buvo nagrinėjama daugybė dalykų nuo gramatikos iki zoologijos.
4. Al-Khalil ibn Ahmad (717-791 m.po Kr.) – garsus kalbininkas ir mokslininkas, kurio kalbinė sistema buvo naudojama jo Kitab al-Ayn (žinių knyga) buvo plačiai priimta 8 amžiuje.
5. Ibn Mukaffa (721-756 m.po Kr.) – garsus vertėjas ir liaudies kalbų vartojimo šalininkas, kurio darbuose buvo senovės persų kūrinių vertimai į arabų kalbą.

Kaip yra arabų kalbos struktūra?

Arabų kalbos struktūra yra pagrįsta šaknies ir modelio morfologija. Dauguma kalbos žodžių yra kilę iš trijų raidžių (trišalio) šaknies, prie kurios galima pridėti skirtingus balsius ir priebalsius, kad būtų sukurti nauji žodžiai, turintys susijusią reikšmę. Šie dariniai apima balsių ir priebalsių keitimą, taip pat priešdėlių ar priesagų pridėjimą. Šis lankstumas daro arabų kalbą neįtikėtinai turtingą ir išraiškingą.

Kaip išmokti arabų kalbą teisingiausiu būdu?

1. Raskite kvalifikuotą instruktorių. Jei norite išmokti arabų kalbą teisingiausiu būdu, geriausias būdas tai padaryti yra susirasti kvalifikuotą instruktorių, kuris galėtų jus išmokyti. Ieškokite instruktoriaus, kuris turi kalbos mokymo patirties ir gali padėti suprasti gramatines kalbos struktūras ir niuansus.
2. Naudokite įvairius išteklius. Nors mokymasis iš instruktoriaus yra geriausias būdas teisingai išmokti kalbą, taip pat turėtumėte naudoti kitus išteklius, tokius kaip knygos, internetiniai kursai, internetiniai vaizdo įrašai ir garso medžiaga. Tai padės užtikrinti, kad su kalba susidursite įvairiais būdais, ir padės geriau suprasti kalbą.
3. Praktikuokite reguliariai. Vienintelis būdas iš tikrųjų laisvai kalbėti yra reguliariai praktikuoti. Praktikuokite rašyti, kalbėti, skaityti ir klausytis kalbos. Pabandykite pasinerti į kalbą žiūrėdami arabiškus filmus, kalbėdami su gimtąja kalba ar klausydamiesi arabiškos muzikos.
4. Tikrai padarykite tai savo. Kuo daugiau galėsite suasmeninti savo mokymosi patirtį, tuo Jums bus geriau. Išsiaiškinkite, kokie metodai geriausiai tinka jūsų mokymosi tipui, ir atitinkamai pritaikykite savo požiūrį į kalbą.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir